Please enable JS

KURUMSAL

Sfs Metal Hakkında

SFS METAL

25 yılı aşkın bir süredir tasarım ve imalat üreticisi olarak endüstriyel inşaat ve sıcak metal şekillendirme hizmetleri vermektedir. Şirketimiz kuruldugu tarihten günümüze kadar kaliteli ve zamanında teslimat prensibinden ödün vermemekte ve deneyimli personeli ile hızlı ve kaliteli imalatlar yaparak çelikhane ekipmanları üretiminde siz demir çelik üreticilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bugune kadar yaptıgımız başarılı ve kaliteli imalat ve montajlar bundan sonraki yapacaklarımızın göstergesidir. Amacımız ülkemiz piyasasında adını layıkı ile temsil eden bır kuruluş olarak yoluna devam etmektir.

VİZYONUMUZ

Günün değişen koşullarında, Çevre korunması prensiplerinden ödün vermeden rekabet edebilen, işçisine önem veren, kollayan bir kuruluş olarak sektörde yerini almak. Tesislerimiz içerisinde en güvenli ve en sağlıklı iş ortamını temin etmek.

MİSYONUMUZ

1985 yılından beri İzmir de faaliyet gösteren şirketimiz, kaliteyi yükselterek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.